בוגרי קורס אמזון

גיא כהן, 22, פתח תקווה. השתחרר לפני חצי שנה מחיל האוויר

"תמיד רציתי לעשות כסף בצורה שהיא לא כמו שכולם עושים, רציתי משהו אחר, ההרצאות של יעקב ומיכאל פשוט שכנעו אותי, בהתחלה נרתעתי מהמחיר אבל הבנתי שבטווח הארוך זה משתלם. עכשיו אני כבר חודש וחצי באוויר, יש לי כבר מוצר והגעתי למחזור מכירות של 1000$ בחודש שעבר, אני יודע שאני אמשיך עוד ואני ממליץ לכולם על הקורס הזה, זה קורס מדהים וחוויה בלתי נשכחת. גם אם לא תאהבו – תמיד אפשר לבקש את הכסף בחזרה. שיהיה לכם המון בהצלחה."

אנה מזרסקי, מגיעה מתחום העמותות ובעלת עסק עצמאי

"שאלתי את עצמי האם אני חייבת להיות שכירה / עצמאית כל החיים שלי ולחיות ממקור הכנסה אחד. הבנתי שלא. למדתי קצת את התחום, חקרתי, עשיתי את הבדיקות שלי, הגעתי לבסט-סלר מאסטרי דרך המלצות של חברים ואין ספק שהחיים השתנו לי מאותה נקודה. גיליתי את השוק הגלובאלי צעד-אחר-צעד, שזה בדיוק מה שהייתי צריכה כי אף פעם לא עשיתי מסחר באינטרנטי. היום יש לי שני מוצרים, אני בדיוק לקראת השקה המוצר השלישי, יש לי מחזור מכירות של כמה עשרות אלפי דולרים כל חודש. אני עושה את זה בבית, אני עושה את זה עם בעלי ביחד ובלי לוותר על מה שאני עושה ביומיום. גם אם עכשיו יש לי חודשים שאין לי לקוחות בעסק הרגיל שלי אני כבר לא מתרגשת מזה כי יש לי מה להישען. וזו רק ההתחלה, כולה מוצר שלישי, תודה רבה לבסט סלר מאסטרי!"

אביאה אורלין, ירושלים, אמא ל-3 ילדים ואחד בדרך, קלינאית תקשורת במקצועה

"חיפשתי משהו אחר לעשות, משהו עם עניין, משהו שאוכל לעשות מהבית בשעות הפנאי, מתי שאני רוצה. עלה לי הרעיון לעסוק במסחר כלשהו באינטרנט, חיפשתי קורס והגעתי למגוון רחב מאוד. הרגשתי שאני רוצה ליווי מקצועי שייקח אותי מההתחלה ועד הסוף ולכן הצטרפתי לקורס של בסט-סלר מאסטרי. וזה מה שקיבלתי פה. אתה לא לבד, יש תמיכה וליווי ואני מאוד ממליצה על הקורס, מבחינת התכנים, המקצועיות והתמיכה הנהדרת בכל שעות היום וגם באמצע הלילה. זה נותן לי עניין נוסף בחיים, חוץ מזה שאני בבית עם הילדים שלי (שהם הכי חשובים לי) וגם מקור הכנסה נוספת שמי לא רוצה ומי לא צריך."