5 סיבות לעבוד עם סאפ בענן

5 סיבות לעבוד עם סאפ בענן

ענף הייצור הוא פלח שהולך וגדל והולך ומשתנה ללא הרף ומתמודד עם אתגרים לעמוד בדרישות הצרכנים ובמקביל מתחרה עם מובילי ייצור אחרים בשוק. הצורך להתעדכן בשוק ההיצע והביקוש הוא קריטי במקום בו אפשרויות אחרות זמינות בקלות. sap business all-in-one הוא פיתרון עסקי חדשני עבור חברות קטנות ובינוניות בהן כל פעילויות הייצור והייצור שלך משולבות בפלטפורמה אחת דרך מאגר מרכזי.

במילים אחרות, תוכלו לראות ולפקח על הייצור, המכירות, הכספים, הרכישה, המלאי והשירותים שלכם בפלטפורמה אחת. זה קל לשימוש, מקיף, סביר, ניתן להרחבה ולהרחבה.

מדוע כדאי לכם לשקול SAP Business One?

  1. תוכנת סאפ יודעת להתמודד עם הכל, החל מרכש ועד מכירות ושירותים: יש לו תכונה שמועילה להפעלת פעילות יומיומית בענף. זה עוסק בחשבונות, רכש ועד מכירות ושירותים. יש לו מאגר מאובטח ומרכזי האוסף נתונים מכל חטיבה בחברה ומפשט את זרימת הנתונים. זה מבטל כפילות נתונים ומאפשר שלמות נתונים. זה גם מאפשר גישה לנתונים ולפונקציות הדרושות לביצוע.
  2. פיתרון חשבונות וכספים: SAP Business One מאפשר רב-תכלית בתכונות החשבונאיות והפיננסיות שלה על ידי מתן התאמה אישית של תכונות המתאימות לתעשיית הייצור שלך, הוא מספק תבניות של תרשים חשבונות המתאים לכל מדינה ויוצר רשומות יומן חדשות. זה אוטומטי לחלוטין עם תזכורת. כמו כן, הוא כולל ניהול החשבוניות מאפשר לך למסור את הדוח הדרוש לתקני IFRS ולסטנדרטים מקומיים.
  3. ניהול מחסן ומלאי: הוא מכיל פיצ’רים אוטומטיים אשר יעילו אופטימיזציה ויעניקו לך תובנות לגבי המלאי ושירות הלקוחות שלך שכן הדבר מאפשר מידע בזמן אמת ואמין על ניהול שרשרת האספקה, תכונת ניהול נתוני האב משקפת משלוחים שהם נכנסים ויוצאים, את הכמות שנותרה בכל מחסן ואת מצב המלאי. בעזרת תכונה זו תוכלו לרכוש או למכור את המלאי שלכם ביחידות קטנות או גדולות ובכל זאת לשמור על מספר מדויק של יחידות שנותרו במלאי, כלי התמחור המיוחדים מאפשרים ניהול מחירונים, מחירון שהוקצה מראש ללקוחות מסוימים, שילוב של כמה מטבעות והנחות אוטומטיות. כדי לעקוב אחר סחורות, כמו כן התוכנה יודעת לנהל מספרים סידורים ואצווה.
  4. ניהול ייצור: כלי ייצור וניהול מלאי מנהלים את תנועת המלאי ומעקב אחריהם. תכונה זו כוללת את מודול תכנית הייצור בו היא בוחנת את היצע וביקוש מוצרים מוגמרים, חומרי גלם ואילוצים על קיבולת כמו זמינות מכונה, משאבים ודרישות עבודה, זה גם מפשט ומנהל BOMs (שטרות של חומרים) ועל בסיס זה, ייצור, הרכבה ומכירות נוצרים בקלות ומבטיחים זרימה מדויקת של חומרי גלם ובקרת נפח. זה גם יוצר דוחות שטרות מוטבעים, סיכום הייצור הוא גם תכונה המאפשרת לראות עלויות, כל שונות בפריטים או בעלויות, מספר דחיות ופריטים אחרים.
  5. ניהול מכירות: המודול מאפשר צפייה בזרם המכירות. כאשר מתבצעת הזמנה, מקבל ההזמנות יראה את מספר הפריטים המאוחסנים במחסנים מסוימים ויאפשר תאריכי משלוח שונים אם יתעורר אירוע במחסור בפריטים, פונקציית המסירה מאפשרת לחטיבת המשלוחים להפיק את כל המידע הנוגע לאריזה וכתובת הלקוחות. עם מספר מעקב המסירה, המשתמשים יכולים לעקוב בקלות אחר מצב המשלוח.

לסיכום SAP Business One מייעל את הייצור ומשפר את היעילות על ידי צמצום משימות ידניות. זה מאפשר תובנה מעמיקה יותר לגבי הייצור, ניהול המכירות ומאפשר יותר שביעות רצון של הלקוחות כתוצאה מכך.

אם אתם מחפשים דרך חכמה לשמור על הלקוחות וההזדמנויות שלהם להתרחב, SAP Business One for Manufacturing הוא זה עליו להמר.

 

לפרטים נוספים צרו קשר: